AQUALETTİNGS

Genel Bilgi

  • Sektör Turizm
  • İş İlanı Sayısı 0
  • Görüntülendi 36

Şirket Açıklaması

Hakkımızda

Fethiye’de hizmet vermekte  olan firmamız, Çalış Plajı’na sıfır konumda yer alan Sun Set Beach Club isimli tesis de, kiralık apartlar,daireler ve villalar ile siz değerli misafirlerimizi 2010 yılından bu yana ağırlamaktan memnuniyet  duymaktadır. Ege ve Akdeniz’in incisi denilince ilk akla gelen tatil beldelerinden olan Fethiye’de sizleri hayallerinizle en hızlı ve konforlu bir şekilde birleştirmekten gurur duyarız. Biliyoruz ki bizi yıllardır tercih eden misafirlerimizin, tüm yılın stresini ve yorgunluğunu ilk günden atıp tatilin keyfini dolu dolu çıkarmak istediklerini. Ayrıca her evde olması gereken ev araç ve gereçleriyle donanımlı dairelerimizde aslında sizi tatile değil de tatili sizlerin evinize getirmiş gibi hissedeceğinizin garantisini vermekteyiz. Dünya çapında  büyük rağbet  gören AquaLettings, sevilen ve özlenen kadrosu ile yeri almış ve sizleri dört gözle beklemektedir….

Misyonumuz

Deniz,kum,güneş üçlemesinin aslında  herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Ve bunun için yerli pazar payını en yüksek oranda sizlere  sunmayı borç biliyoruz. Böyle bir tatilin en büyük hak sahipleri aslında  sizlersiniz. Bu konuda  sektörün lideri konumunda  olmak bizleri sizler kadar  mutlu ekmektedir.

Vizyonumuz

 Portföyümüzü gün geçtikçe genişletmeye devam eden bir firma olma yolunda  ilermemekteyiz. Hedeflerimizi her daim global pazar ile yerli misafirimizin iç içe bir tatil geçirmesini sağlamaktır. Yılların bizlere kattığı tecrübeler ile sizleri olabildiğince  mutlu bir şekilde  uğurlamak için her daim gelişip, bu gelişimi ortaya  koyabilecemizin sözünü veriyoruz.Kuruyemişte kalite geleneği… 1870’li yıllarda Malatya’da başlayarak, İstanbul Mısır Çarşısında temelleri atılan, kaliteden ödün vermeyen Malatya Pazarı geleneği; günümüzde de modern tesislerinde üretilen seçkin ürünleri ile devam ettirilmektedir. Malatya Pazarı; modern teknoloji ile geleneksel üretim arasında denge oluşturarak kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerinin ülkemizde önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan şirketimiz üreticiye ve çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ve çoğunluğu yerli üretim çeşitleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kurumdur. Beslenme kültürümüzde geçmişten günümüze bir köprü oluşturabilmek için; araştırma geliştirme faaliyetlerinden, bilişim teknolojilerinden, otomasyondan ve nitelikli iş gücünden en üst düzeyde yararlanılmaktadır. Malatya Pazarı her geçen gün büyüyen lojistik ağı ile ülkemizin geleneksel lezzetlerini yerli ve yabancı tüketici ile buluşturmaya devam edecek ve gelecek kuşaklarda da kalite lezzet ve doğallıktan ödün vermeden üstün hizmet anlayışını asırlarca sürdürecektir.