DOĞAL GRUP MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT EMLAK TURİZM TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Genel Bilgi

  • Sektör İnşaat - Taahhüt
  • İş İlanı Sayısı 0
  • Görüntülendi 555

Şirket Açıklaması

Doğal Grup 2005 yılında Fethiye’de proje ve inşaat tahhüt işleri yapmak üzere kuruldu. Kurucusu Mimar Zafer Doğan ve İnşaat Mühendisi Soner Ünal olan şirketin merkezi halen Fethiye dir. Doğal Grup kurulduğu günden bu yana öz verili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştirmiştir.

Doğal grup tahhüt ettiği işler de sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ve %100 başarıya ulaşmanın haklı gururu ile müşterileri tarafından güvenilen ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Ve ”sizin memnuniyetiniz bizim prestijimizdir” ilkesi ile müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır.

Yüksek kaliteyi hedeflemenin yanı sıra müşterilerinin ve iş partnerlerinin menfaatlerini ilk planda tutması grubu faaliyette olduğu sektörlerde öncü yapmaktadır. Hayata geçirilmiş tüm projelerde sadece imalat değil sınırsız hizmet ürünleri geliştirmesi Doğal grubun farklılığı olmuştur. Profesyonel yönetim ekipleri sayesinde müşteri beklenti ve isteklerinin hep bir adım önünde olan grubun başarısının kaynağı sahip olduğu vizyon ve öngörüsü olmuştur.

Yaşam markanız sloganı ile bugüne kadar gerçekleştirdiği profosyonel ve zengin yaşam alanları gerekse eşi benzeri olmayan sınırsız hizmet anlayışı ile doğal grup sizleri rüyalarınızdaki yaşam kalitesine en iyi fırsatlarla ve en idaalı ürünlerle kavuşturmaya devam etmektedir.

Yeni projelerimizde de her zaman olduğu gibi, müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz olmaya devam edecektir. Çevre bilincimizle, doğa sevgimizle, yaşanabilir alanlar ve değer kazanan projeler üretmeye devam edip. Ürttiklerimizle de daha büyük bir aile olmaya devam edeceğiz.